تخلیه چاه در جنت آباد شمالی

چاه بازکنی در تهران ویلا
رتبه: 5 . 1 رأی

شماره تخلیه چاه در جنت آباد شمالی

شرکت تخلیه چاه در جنت آباد شمالی ماشین های مکانیزه و حرفه ای را گردهم آوری کرده است تا بتوانند خدمات را به صورت شبانه روزی و با کیفیت بالا ارائه دهند.انجام خدمات تخلیه چاه به صورت 100% تضمینی و با بهترین تکنسین ها در جنت آباد شمالی شماره ثبت در خواست09191453001

 • تخلیه چاه فاضلاب در جنت آباد شمالی
 • تخلیه چاه با تانکر های 1200،6000هراز تایی در جنت آباد شمالی
 • تخلیه چاه با مکنده در جنت آباد شمالی
 • تخلیه چاه و لایروبی چاه در جنت آباد تهران
 • تخلیه چاه و رسوب تراشی چاه و کف تراشی چاه
 • تخلیه چاه با پمپ های قوی خیابان جنت آباد شمالی
 • تخلیه چاه با ماشین های کاملا مکانیزه
 • باز و بسته کردن درب چاه
 • چاه بازکنی
تخلیه چاه فوری در جنت آباد شمالی

اعزام تانکر در محل-09191453001

 

تخلیه چاه فوری در جنت آباد شمالی


چاه بازکنی در جنت آباد شمالی

لوله بازکنی جنت آباد شمالی یکی از شغل های است که در آن نظافت حرف اول را می زند و این عمل به تجربه بالا سرویسکاران و مهارت تکنسین ها بستگی دارد.لوله بازکن های آقای تهرانی به صورت حرفه ای عمل می کنند و رعایت بهداشت در اولویت اول ما می باشد برای رعایت بهداشت استفاده از ابزار های پیشرفته و استفاده از دستکش و ماسک و..

تا بتوانیم بهداشت را به حداقل رسانیم.اجرای عملیات فنرزنی لوله توسط تکنسین های حرفه ای خدمات فنی آقای تهرانی اینگونه می باشد که فنری که به داخل فاضلاب زده می شود و برای بازکردن لوله فاضلاب استفاده می شود را به هیچ وجهه به داخل لوله های آشپزخانه و دیگر جاها استفاده نمی شود هرفنر مخصوص جاهای مختلفی می باشد و استفاده می شود

در صورت نیاز به لوله بازکن فوری در جنت آباد شمالی دارید می تواند از شعب فعال ما در سراسر تهران استفاده کند و خدمات را دریافت کنید.

 • استفاده از فنر های جداگانه برای رفع گرفتگی (از فنری که برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده شده برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه استفاده نمی شود)
 • لوله بازکن ها از ماسک و دستکش برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند.
 • بعد از انجام کار محل را نظافت کرده و به مشتری تحویل می دهند.
 • استفاده از دستگاه های جدید که کثیف کاری را به صفر می رساند.
 • انجام کار بدون کنده کاری و سر و صدا 
 • تکنسین های آموزش دید و بسیار حرفه ای با تجربه و مهارت بالا

 

فنرزنی در جنت آباد

فنرزنی در جنت آباد شمالی

شرکت خدمات فنی و مجموعه بزرگ تهرانی در ارائه خدمات لوله بازکنی و لوله کشی و چاه بازکنی و تخلیه چاه با بهترین و قدیمی ترین شرکت لوله بازکنی و چاه بازکنی است و بیش از نیم قرن سال است.

لوله بازکن فوری در بلوار جنت آباد شمالی که توسط کارشناسان و پرسنل با تجربه خدمات فنی تهرانی خود به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و بدون تعطیلی در ارائه خدمات در سراسر تهران به صورت سیاربا نرخ مناسب و مانند نرخ اتحادیه انجام می دهد.

لوله بازکنی سیار در بلوار جنت آباد شمالی

گرفتگی لوله های فاضلاب و نکاتی که باید بدانیم و از گرفتگی آنها جلوگیری کنیم و یا مشکل را سریع رفع کنیم وقتی از لوله فاضلاب استفاده می کنیم و آب به راحتی پایین نمی رود و به سختی تخلیه می شود فرقی ندارد و لوله بازکنی سیار در سیمون بلیوار هریک از لوله های که به این صورت مشکل داشته باشند هرچه سریع تر باید به لوله بازکنی تماس بگیریم تا برای باز کردن لوله اقدام کنیم تا با شمکلات دیگر ربه رو نشویم.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لوله های فاضلاب و یا لوله های ساختمانی شما دچار گرفتگی شده باشد و با الهام گرفتن از تبلیغات بازاری استفاده از اسید لوله بازکنی برای باز کردن لوله و هیچ نتیجه ای نگرفته اید، و روش های مختلفی را استفاده کرده اید و جواب نداده است.

چرا ما را در لوله بازکنی تضمینی جنت آباد شمالی انتخاب کردید؟

 • اعزام لوله بازکن در کمتراز 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام فنرزن در کمتر از 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام لوله بازکنی سیار در کمتر از 20 الی 15 دقیقه
 • اعزام لوله بازکن در ساعت غیر اداری در کمتر از 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام لوله بازکن از ساعت 18:00 تا 06:00 در کمتر از 30 دقیقه
 • تعطیلی در ارائه خدمات لوله بازکنی نداریم
 • لوله بازکنی در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته ارائه می شود
 • وقفه در ارائه خدمات لوله بازکنی ندارم
 • وقفه در اجرای کار لوله بازکنی ندارم
 • تعطیلی حتی در ایام عید و حتی از دروز های جمعه نداریم به صورت 24 ساعته خدمات را ارائه می دهیم

شرکت خدمات فنی آقای تهرانی در تمامی نقاط تهران استفاده از لوله بازکن های سیار و لوله بازکن های ثابت توانسته است به تمامی نقاط تهران دسترسی داشته باشد و به صورت شبانه روزی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را ارائه دهند،هدف ما جلب رضایت شما می باشد.


رفع گرفتگی لوله در جنت آباد

رفع گرفتگی لوله در جنت آباد شمالی

ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله های سینک، رفع گرفتگی لوله الگوشهری، رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و ایرانی،رفع گرفتگی لوله تراس ، بام.

لوله بازکنی تضمینی جنت آباد شمالی که لوله های که باز کردن آنها غیر ممکن است مانند:

 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها قیر رفته باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل سیمان و ماسه رفته باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها سنگ و پاره آجر افتاده باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها رسوب شدید بسته است
 • و لوله های که به هیچ عنوان با دستگاه های لوله بازکنی استفاده شده است و باز نشده با دستگاه های پیشرفته اقدام به بازکردن لوله ها می کنیم

شرکت خدمات فنی آقای تهرانی برای باز کردن هرگونه لوله های ساختمانی روش های مخصوص خود را دارد و استفاده از روش های مختلف برای باز کردن لوله های مختلف ساختمانی

لوله بازکنی ارزان در جنت آباد شمالی

شیاء دچار گرفتگی لوله های فاضلاب و لوله های ساختمانی شده اید و فاضلاب از چاه بالا زده تنها کافیست که با ما تماس بگیرید،

در سراسر تهران در کمتر از 20 دقیقه خدمات ارائه می دهیم.فاصله ما با شما در کمتر از 20 دقیقه می باشد.ما به صورت شبانه روزی در تهران خدمات ارائه می دهیم.

ما اکیپ لوله بازکن در جنت آباد شمالی داریم و در کوتاه ترین زمان و ساعت برای شما اعزام می کنیم ،تا خیلی سریع و بدون کثیف کاری مراحل رفع گرفتی لوله ها توسط دستگاه ژنراتور  فنر الماسی برقی و دستگاه تراکم هوا قوی  را برای شما انجام دهند.

برای مثال:استفاده از روشی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده شده برای باز کردن لوله های آشپزخانه استفاده نمی شود و همانطور برای بقیه خدمات نیر اینطو می باشد.

قیمت فنرزنی در جنت آباد شمالی

قیمت چاه بازکنی بستگی به کاری که تکنسین و یا لوله بازکن در محیط انجام می شود و در غیر این صورت روی به اتحادیه آورده می شود و در برخی از موارد بستگی به توافق قرارداد بین طرفین دارد و در شرکت خدمات فنی آقای تهرانی قیمت ها به صورت رقابتی بوده است.

همانطور که گفته شده است در مطالب بالا قیمت ها به صورت ثابت نمی باشد و شرکت های که با تبلیغ لوله بازکنی 50 هزار و یا لوله بازکنی 30 هزار انجام می دهند ولی تکنسین در حین کار قیمت را به بالای 800 تومان و یا 1 میلیون تومان انجام می دهند.

ولی در شرکت خدمات فنی آقای تهرانی قیمت ها به صورت رقابتی بوده است بعد از مشاوره رایگان توسط مشاورین شبانه روزی شرکت قیمت را تعیین می کند و لوله بازکنی اعزام می شود و قیمت لوله بازکنی به زمان و یا دسترسی به محل بستگی ندارد و قیمت ها برای تمامی نقاط یکی می باشد.


رفع گرفتگی فاضلاب در جنت آباد شمالی

موضوع مهمی که در رابطه با انسداد فاضلاب باید بدانیم این است که از کجا بفهمیم لوله فاضلاب مسدود است یا مشکلی ندارد؟ در ادامه به چند نکته ی مهم درباره ی لوله ها و علائم انسداد ان ها را می گوییم:

برخی مواقع رخ می دهد که از کف شور پارکینگ، آب به مدت چند دقیقه بالا می آید و مجددا به پایین می رود.یا صبح که از خانه به محل کار یا بیرون می روید شاهد فضولات و آشغال در اطراف لوله ی پارکینگ می شوید. با دیدن این موارد 40 درصد احتمال دارد که چاه فاضلاب پر شده است اما برای اطمینان بیشتر باید با یکی از شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنند.

رفع گرفتگی لوله پارکینگ در جنت آباد شمالی

پارکینگ محلی برای رفت و آمد مکرر ماشین ها در نتیجه تجمع شن و ماسه در کف پارکینگ توسط لاستیک خودروها می باشد. همچنبن برگ درختان یا در مواقعی ممکن از ریشه درختان به داخل لوله راه پیدا کند و باعث ایجاد گرفتگی در لوله شود. اگر ریشه داخل لوله نفوذ کند باید هر ماه داخل فاضلاب را فنر بزنید و این کار را به مدت 6 ماه انجام دهید تا تمام ریشه های داخل لوله از بین برود در غیر این صورت روز به روز ریشه درخت بزرگ می شود و راهی جز تعویض لوله نخواهید داشت.

تخلیه چاه در جنت آباد شمالی

تخلیه چاه در سراسر تهران در کمتر از 20 دقیقه به صورت شبانه روزی ارائه می شود شرکت خدمات فنی آقای تهرانی در تهران تکنسین های حرفه ای را گردهم آوری کرده است.

تا بتواند خدمات را با کیفیت بالا به مشتری های عزیز ارائه دهد شما در هر کجایی از تهران که باشید فقط و فقط با یک تماس مشتری دائم ما می شود.

 • قرارداد با کلیه ارگان های دولتی و غیر دولتی
 • لایروبی چاه با نیرو های انسانی و ماشینی
 • طوقه چینی چاه با بهترین مقنی ها
 • کفتراشی چاه
 • تبدیل چاه کهنه با چاه نو
 • زهکشی

توجه:هرگونه امورات چاه پذیرفته می شود فقط و فقط با شماره های درج شده در بالا با ما در تماس باشید.

در اکثر ساختمان های قدیمی چاه فاضلاب وجود دارد. مقنی های قدیمی چاه را در مکانی درست میکردند که عمر کشش آن بیشتر باشد تا زودتر پر نشود. امروزه که 30 یا 40 سال از عمر چاه می گذرد، دیگر خاک تحمل مکش آب را ندارد و در نتیجه آب از پارکینگ یا حیاط بالا می آید. شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل بعد از تخلیه با تانکر، داخل چاه را لایروبی کنید تا چند سال دیگر چاه برای شما کار کند.


رفع گرفتگی چاه توالت یا سرویس بهداشتی در جنت آباد

رفع گرفتگی چاه توالت یا سرویس بهداشتی در جنت آباد شمالی

این مشکل یکی از بیشترین مواردی است که برای هر ساختمانی پیش می آید. اما گاهی شما می بینید که آب خود به خود از چاه توالت بالا می آید.

در این حالت باید به طبقات بالایی بگویید که آب استفاده نکنند و بلافاصله با ما تماس بگیرید.زمانی که آب خود به خود بالا می آید یکی از واحد های طبقات بالا از سرویس بهداشتی استفاده می کند و آب مصرفی از توالت شما بیرون می آید. مشکل اصلی در لوله اصلی ساختمان است که مسدود می شود. و چون راه برگشتی ندارد از اولین خروجی که توالت طبقه اول می باشد بالا می زند.

نمونه ویدیو لوله بازکنی برای باز کردن رایزر اصلی

رفع گرفتگی رایزر اصلی در جنت آباد شمالی

تمامی لوله کشی ساختمان ها به نحوی است که یک خط لوله به صورت عمودی از بالا به پایین وجود دارد و تمامی لوله های فرعی به همان خط اصلی (رایزر) وصل می شود.

هنگامی که شاهلوله مسدود شود یعنی تنها خروجی آب که به تمام واحد های ساختمان مربوط می باشد راه خرج آب ندارد. در این صورت آب مصرفی داخل لوله باقی می ماند. با پر شدن لوله از اولین خروجی بیرون می زند زیرا مشکل فقط چاه منزل شما نیست بلکه رایزر اصلی مشکل گرفتگی دارد.

گرفتگی در اثر مو، دستمال کاغذی: انسداد لوله با انداختن سرشیر یا وسایل دیگر به چاه رخ می دهد و بعد از مدتی وختی که سیفون را میزنید آب به کندی حرکت می کند یا ثابت می ماند. پس باید مراقب باشید که وسیله های ریز و درشت یا همان دستمال را داخل چاه نریزید که 100 درصد چاه توالت بعد از مدتی مسدود خواهد شد.

دستگاه مکش (پمپ مکنده) در جنت آباد شمالی

این ابزار در ماشین تخلیه چاه تعبیه می شود که از آن برای چاه هایی که پمپ کف کش کاربرد ندارد استفاده می شود. این دستگاه با قدرت موتور خودرو شروع به کار می کند

و به دیفرانسیل دستگاه متصل می شود. هنگامی که لوله ی مکنده را به دهانه فاضلاب نزدیک می کنیم دستگاه شروع به مکش می کند و تمامی پسماند ها توسط لوله به مخزن خودرو منتقل می شود. این مورد همانند جارو برقی عمل می کند . همچنین دستگاه دیگری وجود دارد که از آن برای درآورد اشیاء همانند طلا ، گردنبند، دستبند ، حلقه ، سوئیچ ، اشیائ فلزی کوچک و اسباب بازی …..استفاده می شود.

پمپ کفکش مکنده دستگاه لوله بازکنی تهرانی

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا در جنت آباد شمالی

این نوع دستگاه از یک مخزن ، فشار سنج ، شیر باز بست گاز ، موتور تولید هوا ، و یک لوله تشکیل می شود . هنگام اتصال شاخه به پریز، دینام شروع به تولید هوا می کند و به مخزن هدایت می شود و در فضای بسته باد فشار قوی تولید می کند.

فشار داخل مخزن با فشار سنج مشاهده می شود . هنگامی که درجه به 60 رسید موتور را خاموش می کنیم و لوله ی سر آن را به داخل کف شور می گذاریم و دور لوله را با پارچه محکم سفت می کنیم .شرکت ما برای باز کردن گرفتگی فاضلاب از پمپ هوا نیز استفاده می کنند.

با استفاده از هوایی که با فشار به درون لوله می رود گرفتگی لوله ها باز می شود. در صورتی که فشار هوا خیلی بالا باشد ممکن است باعث ترکیدگی لوله ها شود و اگر فشار هوا کم باشد ممکن است گرفتگی راه اب لوله ها حل نشود. جدیدترین معضل روتین آپارتمان نشین ها گرفتگی راه توالت فرنگی است. راهکارهای زیادی برای باز کردن این گرفتگی ها وجود دارد اما شما می توانید در مرحله اول خودتان اقدام به باز کردن این گرفتگی ها بکنید.

موارد استفاده از کمپرسور

از این نوع دستگاه برای لوله هایی که با چربی یا رسوب مسدود است و زمانی که فنر روی آن تاثیر نگذارد استفاده می کنیم. در برخی از موارد لوله کشی طوری است که فنر راه خود را پیدا نمی کند و به جای دیگر ختم می شود در اکثر محل ها کاربرد زیادی دارد.

این دستگاه هنگامی که به برق متصل است توسط موتور فشار باد را به مخزن خود هدایت می کند. کف مخزن که مواد مخصوص دارد با فشار باد ترکیب می شود و قدرتی برای رفع گرفتگی هرنوع لوله تولید می کند.

دستگاه کمپرسور هوا تراکم باد لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی فرقونی

از یک موتور بسیار قوی- تسمه – دستک فرقونی مانند – دو عدد چرخ برای هدایت – فولی – کلید راست گرد تشکیل می شود.

قطر فنر های مورد استفاده نسبت به دستگاه های معمولی یزرگ تر می باشد و برای لوله بازکنی در شرکت ها و ادارات بزرگ که فاضلاب ان ها به شکل منحول می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین برای بازکردن اگو شهری و همچنین در استادیوم آزادی کاربرد دارد.


ویژگی لوله بازکنی آقای تهرانی چیست؟

ویژگی لوله بازکنی آقای تهرانی چیست؟

به وبسایت لوله بازکنی تهرانی خوش آمدید همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشند. تا تمامی مشکلات گرفتگی لوله و فاضلاب منازلتان را در تمام مواقع شبانه روز حل کنند. در ادامه مطلب می خواهیم به برخی از مشکلات فاضلاب و ساختمان اشاره کنیم. شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی در تهران خدمات دهی دارد.

اگر مشکل گرفتگی دارید، می توانید در اولین فرصت از خدمات با کیفیت و مشتری پسند همکاران مجرب و خوش برخورد بهره مند شوید.

شما می توانید به صورت شبانه روزی با شماره های ثابت شرکت نیز در هر منطقه از تهران، تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند. شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی ، چاه بازکنی ، تخلیه چاه، خدمات دهی دارد.

خدمات لوله بازکنی فوری در جنت آباد شمالی

 • رفع گرفتگی لوله های حمام، توالت، سرویس بهداشتی
 • انواع لوله های سخت، سیمانی، ماسه ای و لوله های بتنی
 • بازکردن لوله های گرفته شده با قیر
 • رفع گیر لوله های روشویی، کف شور دستشویی و ظرفشویی
 • رفع انسداد لوله کفشور (حمام، پارکینگ، بالکن، آشپزخانه، پشت بام)
 • لوله بازکنی بی واسطه در تمام نقاط تهران
 • سرویس کاران مجرب و با اخلاق لوله بازکن در سراسر تهران
 • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا

ارائه خدمات چاه بازکنی در جنت آباد و پوشش 22 گانه 

لوله بازکنی  جنت آباد تهران,لوله بازکنی در جنت آباد تهران ,چاه بازکنی جنت آباد تهران,فنرزنی در جنت آباد تهران ,تخلیه چاه در جنت آباد تهران,لوله بازکنی بلوار شاهین جنت آباد،لوله بازکنی خیابان مخبری جنت آباد،لوله بازکنی جنت آباد مرکزی،لوله بازکنی جنت آباد شمالی،لوله بازکنی جنت آباد شمالی،لوله بازکنی بلوار مبعث جنت آباد،لوله بازکنی بلوار المهدی انصاری جنت آباد،لوله بازکنی خیابان ایرانشهر جنت آباد.لوله بازکنی میدان استاد شهریارجنت آباد، لوله بازکنی خیابان استاد شهریار جنت آباد،لوله بازکنی بلوار لاله جنت آباد،لوله بازکنی خیابان چهار باغ جنت آباد،لوله بازکنی بلوار آیت الله کاشانی جنت آباد،


ارائه خدمات درآوردن اشیاءاز داخل لوله در جنت آباد

ارائه خدمات درآوردن اشیاءاز داخل لوله در جنت آباد شمالی

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که وسایل باارزش شما درون لوله به صورت اتفاقی افتاده باشد و شما برای درآوردن اجسام بارزش خود تلاش می کنید و برخی از مواد ممکن است که درون چاه افتاده باشد و در آوردن آن غیر ممکن می شود و یا هزینه درآوردن اشیاء گران بها خیلی بالا می رود.

چه اقداماتی را باید در هین اینکه اشیاء درون لوله می افتاد باید انجام دهیم؟

وقتی طلا و یا گوشی همراه و یا انگشتر و گردنید و دستبند و .. درون لوله می افتا اولین کاری که باید انجام دهید به هیچ عنوان آب را باز نکنید چون آب باعث می شود اشیاء درون لوله به چاه و یا فاضلاب شهری پیشروی کن و درآوردن آن غیر ممکن می شود.

دومین کار به این صورت است که اگر تجربه کافی ندارید هرگز برای درآوردن اشیاء داخل لوله تلاش نکنید چون ممکن است که شما با تجربه کم باعث این شوید که اشیاء داخل لوله به سمت فاضلاب پیشروی کند و فقط و فقط هزینه های زیادی را بالا می آورید.

چه اقدامتی را باید درهین افتادن اشیاءدرون لوله است باید انجام دهیم؟

اولین کاری که باید انجام دهیم باید به اولین شرکت معتبر در محل زنگ زنده تا برای حل مشکل اقدام کنند و باید در انتخاب شرکت معتبر دقت کنید تا تکنسینی که در محل حضور دارد از تجربه بالای برخوردار باشد چون همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کرده ایم کوچیک ترین اقدام بی جا ممکن است دیگر به اشیاء گران بهایی خود نرسید.

حال مجموعه خدماتی آقای تهرانی در این رابطه چه اقداماتی را کرده است؟

خدمات فنی آقای تهرانی با گردهم آوری تکنسین های باتجربه در تهران توانسته است که در همه مشکلات ساختمانی به صورت موفق عمل کند تا در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مشکلات را برای همیشه حل می کند.

تخلیه چاه در جنت آباد شمالی☎️09191453001✔️آقای تهرانی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *