لوله بازکنی در شهران

امتیاز دهی

چاه بازکنی برای بلوار فردوس

شرکت خدمات فنی و مجموعه بزرگ تهرانی بلوار فردوس در ارائه خدمات فنرزنی بلوار فردوس و لوله کشی بلوار فردوس و چاه بازکنی بلوار فردوس و تخلیه چاه بلوار فردوس با بهترین و قدیمی ترین شرکت لوله بازکنی و چاه بازکنی است و بیش از نیم قرن سال است

فنرزنی فوری در بلوار فردوس که توسط کارشناسان و پرسنل با تجربه خدمات فنی تهرانی خود به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و بدون تعطیلی در ارائه خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران به صورت سیار با نرخ مناسب و مانند نرخ اتحادیه انجام می دهد.

 لوله بازکنی فوری بلوار فردوس

    چاه بازکنی فوری در بلوار فردوس

 تخلیه چاه در بلوار فردوس

 فنرزنی در بلوار فردوس

 

درباره خدمات فنرزنی در بلوار فردوس تهران

ماحرفه ای در ارائه خدمات هستیم اکیپ حرفه ای شرکت آقای تهرانی در هر شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما در تهران هستند.

فرقی ندارد که شما در کدام منطقه از تهران هستید به سراسر تهران در کمتر از 20 دقیقه خدمات رسانی می شود،ارائه خدمات مختلف در تهران کافیست فقط با شرکت خدمات فنی تهرانی تماس بگیرید و خدمات را به تیم حرفه ای بسپارید فنرزنی و چاه بازکنی

 •  تخلیه چاه
 •  رفع بوی بد فاضلاب
 •  تشخیص ترکیدگی لوله
 •  رفع گرفتگی لوله حمام
 •  رفع گرفتگی لوله توالت
 •  رفع گرفتگی لوله آشپزخانه
 •  رفع گرفتگی لوله پارکینگ
 •  درآوردن اشیاء از توالت

توجه: هرگونه خدمات مربوط به خدمات ساختمان می باشد از جمله بازسازی ساختمان و تخریب ساختمان نما و دکوراسیون داخلی ساختمان پذیرفته می شود.

ویژگی چاه بازکنی آقای تهرانی؟

چرا باید در خدمات آقای تهرانی را انتخاب کنیم؟

 فنرزنی بدون کثیف کاری در بلوار فردوس

↓شرکت خدمات فنی آقای تهرانی با تجربه بیش از نیم قرن تجربه توانسته است سرویسکاران با تجربه ای را جمع آوری کند تا بتواند خدمات را بدون کوچیک ترین کثیف کاری انجام دهند.

 رفع گرفتگی لوله با تضمین و پشتیبانی در بلوار فردوس

↓خدمات فنی آقای تهرانی خدمات را با تضمین 24 ماهه خدمات و سرویسکاران شرکت آقای تهرانی موضف هستند که بعد از انجام کار فاکتور کار انجام شده را ارائه دهند و مشاوران ما به صورت 24 ساعته پشتیبانی می کنند.

 

 

تشخیص ترکیدگی لوله

اسکن دقیق ترکیدگی لوله های ساختمان

 •  تشخیص ترکیدگی لوله در تهران
 •  رفع نم و بوی بد فاضلاب
 •  رفع بوی بد فاضلاب
 •  رفع گرفتگی لوله های ساختمان
 •  رفع ریزش چاه و تخلیه چاه

فنرزنی بهداشتی در بلوار فردوس

لوله بازکنی یکی از شغل های است که در آن نظافت حرف اول را می زند و این عمل به تجربه بالا سرویسکاران و مهارت تکنسین ها بستگی دارد.لوله بازکن های آقای تهرانی به صورت حرفه ای عمل می کنند و رعایت بهداشت در اولویت اول ما می باشد.

برای رعایت بهداشت استفاده از ابزار های پیشرفته و استفاده از دستکش و ماسک و.. تا بتوانیم بهداشت را به حداقل رسانیم.اجرای عملیات فنرزنی لوله توسط تکنسین های حرفه ای خدمات فنی آقای تهرانی اینگونه می باشد که فنری که به داخل فاضلاب زده می شود.

برای بازکردن لوله فاضلاب استفاده می شود را به هیچ وجهه به داخل لوله های آشپزخانه و دیگر جاها استفاده نمی شود هرفنر مخصوص جاهای مختلفی می باشد و استفاده می شود در صورت نیاز به لوله بازکن فوری در محل دارید می تواند از شعب لوله بازکنی پونک جنوبی فعال ما در سراسر تهران استفاده کند و خدمات را دریافت کنید.

 • استفاده از فنر های جداگانه برای رفع گرفتگی (از فنری که برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده شده برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه استفاده نمی شود)
 • لوله بازکن ها از ماسک و دستکش برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند.
 • بعد از انجام کار محل را نظافت کرده و به مشتری تحویل می دهند.
 • استفاده از دستگاه های جدید که کثیف کاری را به صفر می رساند.
 • انجام کار بدون کنده کاری و سر و صدا 
 • تکنسین های آموزش دید و بسیار حرفه ای با تجربه و مهارت بالا

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در بلوار فردوس

گرفتگی لوله های فاضلاب و نکانتی که باید بدانیم و از گرفتگی آنها جلوگیری کنیم و یا مشکل را سریع رفع کنیم وقتی از لوله فاضلاب استفاده می کنیم و آب به راحتی پایین نمی رود و به سختی تخلیه می شود فرقی ندارد هریک از لوله های که به این صورت مشکل داشته باشند هرچه سریع تر باید به لوله بازکنی تماس بگیریم تا برای باز کردن لوله اقدام کنیم تا با شمکلات دیگر ربه رو نشویم.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لوله های فاضلاب و یا لوله های ساختمانی شما دچار گرفتگی شده باشد و با الهام گرفتن از تبلیغات بازاری استفاده از اسید لوله بازکنی برای باز کردن لوله و هیچ نتیجه ای نگرفته اید، و روش های مختلفی را استفاده کرده اید و جواب نداده است.

چرا ما را در لوله بازکنی بلوار فردوس انتخاب کرده اید؟

 • اعزام لوله بازکن در کمتراز 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام فنرزن در کمتر از 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام لوله بازکنی سیار در کمتر از 20 الی 15 دقیقه
 • اعزام لوله بازکن در ساعت غیر اداری در کمتر از 20 الی 30 دقیقه
 • اعزام لوله بازکن از ساعت 18:00 تا 06:00 در کمتر از 30 دقیقه
 • تعطیلی در ارائه خدمات لوله بازکنی نداریم
 • لوله بازکنی در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته ارائه می شود
 • وقفه در ارائه خدمات لوله بازکنی ندارم
 • وقفه در اجرای کار لوله بازکنی ندارم
 • تعطیلی حتی در ایام عید و حتی از دروز های جمعه نداریم به صورت 24 ساعته خدمات را ارائه می دهیم

شرکت خدمات فنی آقای تهرانی در تمامی نقاط تهران استفاده از لوله بازکن های سیار و لوله بازکن های ثابت توانسته است به تمامی نقاط تهران دسترسی داشته باشد و به صورت شبانه روزی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را ارائه دهند.

هدف ما جلب رضایت شما می باشد.

 

لوله بازکنی سیار در بلوار فردوس تهران

ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله های سینک، رفع گرفتگی لوله الگوشهری، رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و ایرانی،رفع گرفتگی لوله تراس ، بام و..

بازکردن لوله های سخت در بلوار فردوس

 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها قیر رفته باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل سیمان و ماسه رفته باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها سنگ و پاره آجر افتاده باشد
 • رفع گرفتگی لوله های که داخل آنها رسوب شدید بسته است
 • و لوله های که به هیچ عنوان با دستگاه های لوله بازکنی استفاده شده است و باز نشده با دستگاه های پیشرفته اقدام به بازکردن لوله ها می کنیم

شرکت خدمات فنی آقای تهرانی برای باز کردن هرگونه لوله های ساختمانی روش های مخصوص خود را دارد و استفاده از روش های مختلف برای باز کردن لوله های مختلف ساختمانی

برای مثال:استفاده از روشی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده شده برای باز کردن لوله های آشپزخانه استفاده نمی شود و همانطور برای بقیه خدمات نیر اینطو می باشد.

قیمت فنرزنی در بلوار فردوس تهران

قیمت لوله بازکنی بستگی به کاری که تکنسین و یا لوله بازکن در محیط انجام می شود و در غیر این صورت روی به اتحادیه آورده می شود و در برخی از موارد بستگی به توافق قرارداد بین طرفین دارد و در شرکت خدمات فنی آقای تهرانی قیمت ها به صورت رقابتی بوده است.

همانطور که گفته شده است در مطالب بالا قیمت ها به صورت ثابت نمی باشد لوله بازکنی در چیتگر و شرکت های که با تبلیغ لوله بازکنی 50 هزار و یا لوله بازکنی 30 هزار انجام می دهند ولی تکنسین در حین کار قیمت را به بالای 800 تومان و یا 1 میلیون تومان انجام می دهند.

ولی در شرکت خدمات فنی آقای تهرانی قیمت ها به صورت رقابتی بوده است بعد از مشاوره رایگان توسط مشاورین شبانه روزی شرکت قیمت را تعیین می کند و لوله بازکنی اعزام می شود و قیمت لوله بازکنی به زمان و یا دسترسی به محل بستگی ندارد و قیمت ها برای تمامی نقاط یکی می باشد.

 

خدمات فنرزنی فوری در بلوار فردوس

لوله بازکن فاقد برگه یا فاکتور از سمت شرکت بود، اول بررسی کنید و بعد انجام کار را به او بسپارید. زیرا این گونه شرکت ها به دلیل عدم ارائه فاکتور، مبلغ شما را باز نمی گردانند.

هنگامی که لوله بازکن از طرف شرکت خدمات فنی تهرانی باشد،لوله بازکنی بلوار آسیا مبلغ را با فکتور و مهر مخصوص شرکت، خدمت شما ارائه می کند. تا در صورت عدم رضایت از انجام کار مبلغ خود را پس بگیرید.

ضمانت بازگشت وجه، تحت عنوان حقوق مشتری تلقی شده در مشیریه و ما تضمین میکنیم که پرسنل شرکت در صورت عدم رضایت شما هیچ وجهی از شما دریافت نخواهند کرد.

شرکت خدمات فنی تهرانی دارای چندین شعبه در سراسر تهران می باشد شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی خدمات دهی دارد.

بعد از تماس شما با ما بلافاصله اعزام نیرو به محل کم تر از نیم ساعت انجام می پزیرد. رفع گرفتگی لوله در سراسر تهران با بهترین کیفیت و تضمین کار – کاملا تمیز و بهداشتی به صورت شبانه روزی.

چاه بازکنی در منطقه 5 تهران

ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه پنج تهران ، تخلیه چاه ، تشخیص ترکیدگی لوله ، لوله کشی ساختمان و چاه بازکنی در بلوار فردوس دیگر خدمات ساختمانی در 22 منطقه تهران به صورت شبانه روزی و اعزام سرویسکار به سراسر تهران در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

ویدیوی از ابزار های فنرزنی

مشاهده برخی از ابزار های لوله بازکنی که برای باز کردن لوله ها استفاده می شودرا در ویدیو های پایین برای شما قرار داده ایم تا شما با ابزار های لوله بازکنی َتا شوید.

فنرزنی لوله فاضلاب در بلوار فردوس

موضوع مهمی که در رابطه با انسداد فاضلاب باید بدانیم این است که از کجا بفهمیم لوله فاضلاب مسدود است یا مشکلی ندارد؟ در ادامه به چند نکته ی مهم درباره ی لوله ها و علائم انسداد ان ها را می گوییم:

برخی مواقع رخ می دهد که از کف شور پارکینگ، آب به مدت چند دقیقه بالا می آید لوله بازکنی شهرک نفت تهران و مجددا به پایین می رود.یا صبح که از خانه به محل کار یا بیرون می روید شاهد فضولات و آشغال در اطراف لوله ی پارکینگ می شوید. با دیدن این موارد 40 درصد احتمال دارد که چاه فاضلاب پر شده است اما برای اطمینان بیشتر باید با یکی از شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنند.

فنرزنی لوله پارکینگ بلوار فردوس

پارکینگ محلی برای رفت و آمد مکرر ماشین ها در نتیجه تجمع شن و ماسه در کف پارکینگ توسط لاستیک خودروها می باشد. همچنبن برگ درختان یا در مواقعی ممکن از ریشه درختان به داخل لوله راه پیدا کند و باعث ایجاد گرفتگی در لوله شود. اگر ریشه داخل لوله نفوذ کند باید هر ماه داخل فاضلاب را فنر بزنید و این کار را به مدت 6 ماه انجام دهید تا تمام ریشه های داخل لوله از بین برود در غیر این صورت روز به روز ریشه درخت بزرگ می شود و راهی جز تعویض لوله نخواهید داشت.

علائم پرشدن چاه در بلوار فردوس

در اکثر ساختمان های قدیمی چاه فاضلاب وجود دارد. مقنی های قدیمی چاه را در مکانی درست میکردند که عمر کشش آن بیشتر باشد تا زودتر پر نشود. امروزه که 30 یا 40 سال از عمر چاه می گذرد، دیگر خاک تحمل مکش آب را ندارد و در نتیجه آب از پارکینگ یا حیاط بالا می آید. شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل بعد از تخلیه با تانکر، داخل چاه را لایروبی کنید تا چند سال دیگر چاه برای شما کار کند.

فنرزنی توالت در بلوار فردوس

این مشکل یکی از بیشترین مواردی است که برای هر ساختمانی پیش می آید. اما گاهی شما می بینید که آب خود به خود از چاه توالت بالا می آید. در این حالت باید به طبقات بالایی بگویید که آب استفاده نکنند و بلافاصله با ما تماس بگیرید.زمانی که آب خود به خود بالا می آید یکی از واحد های طبقات بالا از سرویس بهداشتی استفاده می کند و آب مصرفی از توالت شما بیرون می آید. مشکل اصلی در لوله اصلی ساختمان است که مسدود می شود. و چون راه برگشتی ندارد از اولین خروجی که توالت طبقه اول می باشد بالا می زند.

فنرزنی رایزر اصلی در بلوار فردوس

تمامی لوله کشی ساختمان ها به نحوی است که یک خط لوله به صورت عمودی از بالا به پایین وجود دارد و تمامی لوله های فرعی به همان خط اصلی (رایزر) وصل می شود. هنگامی که شاهلوله مسدود شود یعنی تنها خروجی آب که به تمام واحد های ساختمان مربوط می باشد راه خرج آب ندارد. در این صورت آب مصرفی داخل لوله باقی می ماند. با پر شدن لوله از اولین خروجی بیرون می زند زیرا مشکل فقط چاه منزل شما نیست بلکه رایزر اصلی مشکل گرفتگی دارد.

گرفتگی در اثر مو، دستمال کاغذی: انسداد لوله با انداختن سرشیر یا وسایل دیگر به چاه رخ می دهد و بعد از مدتی وختی که سیفون را میزنید آب به کندی حرکت می کند یا ثابت می ماند. پس باید مراقب باشید که وسیله های ریز و درشت یا همان دستمال را داخل چاه نریزید که 100 درصد چاه توالت بعد از مدتی مسدود خواهد شد.

تخلیه چاه با دستگاه مکش در بلوار فردوس (پمپ مکنده)

این ابزار در ماشین تخلیه چاه تعبیه می شود که از آن برای چاه هایی که پمپ کف کش کاربرد ندارد استفاده می شود. این دستگاه با قدرت موتور خودرو شروع به کار می کند و به دیفرانسیل دستگاه متصل می شود. هنگامی که لوله ی مکنده را به دهانه فاضلاب نزدیک می کنیم دستگاه شروع به مکش می کند و تمامی پسماند ها توسط لوله به مخزن خودرو منتقل می شود. این مورد همانند جارو برقی عمل می کند . همچنین دستگاه دیگری وجود دارد که از آن برای درآورد اشیاء همانند طلا ، گردنبند، دستبند ، حلقه ، سوئیچ ، اشیائ فلزی کوچک و اسباب بازی …..استفاده می شود.

فنرزنی با پمپ تراکم هوا در بلوار فردوس

این نوع دستگاه از یک مخزن ، فشار سنج ، شیر باز بست گاز ، موتور تولید هوا ، و یک لوله تشکیل می شود . هنگام اتصال شاخه به پریز، دینام شروع به تولید هوا می کند و به مخزن هدایت می شود و در فضای بسته باد فشار قوی تولید می کند.

فشار داخل مخزن با فشار سنج مشاهده می شود . هنگامی که درجه به 60 رسید موتور را خاموش می کنیم و لوله ی سر آن را به داخل کف شور می گذاریم و دور لوله را با پارچه محکم سفت می کنیم .شرکت ما برای باز کردن گرفتگی فاضلاب از پمپ هوا نیز استفاده می کنند.

با استفاده از هوایی که با فشار به درون لوله می رود گرفتگی لوله ها باز می شود. در صورتی که فشار هوا خیلی بالا باشد ممکن است باعث ترکیدگی لوله ها شود و اگر فشار هوا کم باشد ممکن است گرفتگی راه اب لوله ها حل نشود. جدیدترین معضل روتین آپارتمان نشین ها گرفتگی راه توالت فرنگی است. راهکارهای زیادی برای باز کردن این گرفتگی ها وجود دارد اما شما می توانید در مرحله اول خودتان اقدام به باز کردن این گرفتگی ها بکنید.

موارد استفاده از کمپرسور

از این نوع دستگاه برای لوله هایی که با چربی یا رسوب مسدود است و زمانی که فنر روی آن تاثیر نگذارد استفاده می کنیم. در برخی از موارد لوله کشی طوری است که فنر راه خود را پیدا نمی کند و به جای دیگر ختم می شود در اکثر محل ها کاربرد زیادی دارد. این دستگاه لوله بازکنی غرب تهران هنگامی که به برق متصل است توسط موتور فشار باد را به مخزن خود هدایت می کند. کف مخزن که مواد مخصوص دارد با فشار باد ترکیب می شود و قدرتی برای رفع گرفتگی هرنوع لوله تولید می کند.

 

دستگاه فنرزنی فرقونی در بلوار فردوس

از یک موتور بسیار قوی- تسمه – دستک فرقونی مانند – دو عدد چرخ برای هدایت – فولی – کلید راست گرد تشکیل می شود.

قطر فنر های مورد استفاده نسبت به دستگاه های معمولی یزرگ تر می باشد و برای لوله بازکنی در شرکت ها و ادارات بزرگ که فاضلاب ان ها به شکل منحول می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین برای بازکردن اگو شهری و همچنین در استادیوم آزادی کاربرد دارد.

اگر به دنبال شرکت شبانه روزی مطمعن هستید، خدمات فنی تهرانی این اطمینان را به شما می دهد تا بهترین لوله بازکن را انتخاب کنید.لوله بازکن ها، به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و کل ایام هفته مشکل گرفتگی لوله منزلتان را به نحو احسنت حل خواهند کرد. شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی در تهران خدمات دهی دارد.لوله بازکنی تهران با بیش از 25 سال سابقه کاری در حال سرویس دهی به کل تهران می باشد.

ویژگی فنرزنی بلوار فردوس آقای تهرانی چیست؟

به وبسایت لوله بازکنی تهرانی خوش آمدید همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشند. تا تمامی مشکلات گرفتگی لوله و فاضلاب منازلتان را در تمام مواقع شبانه روز حل کنند. در ادامه مطلب می خواهیم به برخی از مشکلات فاضلاب و ساختمان اشاره کنیم. شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی در تهران خدمات دهی دارد.

اگر مشکل گرفتگی دارید، می توانید در اولین فرصت از خدمات با کیفیت و مشتری پسند همکاران مجرب و خوش برخورد بهره مند شوید.

شما می توانید به صورت شبانه روزی با شماره های ثابت شرکت نیز در هر منطقه از تهران، تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند. شرکت خدمات فنی تهرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می باشد و در سراسر تهران در زمینه لوله بازکنی ، چاه بازکنی ، تخلیه چاه، خدمات دهی دارد.

خدمات چاه بازکنی آقای تهرانی در تمام نقاط تهران شامل

 • رفع گرفتگی لوله های حمام، توالت، سرویس بهداشتی
 • انواع لوله های سخت، سیمانی، ماسه ای و لوله های بتنی
 • بازکردن لوله های گرفته شده با قیر
 • رفع گیر لوله های روشویی، کف شور دستشویی و ظرفشویی
 • رفع انسداد لوله کفشور (حمام، پارکینگ، بالکن، آشپزخانه، پشت بام)
 • لوله بازکنی بی واسطه در تمام نقاط تهران
 • سرویس کاران مجرب و با اخلاق لوله بازکن در سراسر تهران
 • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *